Massage as Training

For men
If you want to learn how to not only receive but also give quality tantric massage for personal use, come to our individual course. The instructor will teach you proper breathing techniques and explain how to activate or calm energy in the body. You will learn the basics of conscious touch, principles of tantric massage, and more. The course includes an introductory ritual, oil-free techniques, and oil massage. Thanks to this course, you will gain a deeper understanding of yourself and your body, which will bring greater empathy to how you touch others. The skill of conscious loving touch will enhance your personal, intimate, and partnership life. For more information about the course structure, duration, and options of our instructors, please contact us.

List of masseuses

Who offers this massage?

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Víkendová sleva na masáž : Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 90 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 19 a 20 května . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Booking the date

Write to us with a request for a date.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky