Hledáme nové tantrické masérky

Přidejte se do našeho týmu tantrických masérek a objevte novou cestu v péči o tělo a osobním rozvoji.

Rádi přivítáme nové masérky do našich profesionálních salonů
v Pardubicích, Olomouci a nově Českých Budějovicích.

Tantra jako životní styl a poslání

Přidejte se k našemu týmu tantrických masérek

Cítíte volání ke změně a novému směru ve svém životě?

Tantra je nejen životním stylem, ale i posláním, které otevírá cestu k vědomé práci s tělem a sebepoznání. Pokud toužíte po vzdělání v oblasti masáží, péče o tělo a osobního rozvoje, rádi vám pomůžeme na této cestě. Sami věříme, že společně najdeme vaši pravou rovnováhu.

Naopak, pokud jste již zkušenou masérkou, tantričkou či terapeutkou jiných technik, můžete se přidat k našemu týmu a získat další rozvoj. Nabízíme profesionální zázemí, podporu a etablovanou klientelu, se kterou můžete sdílet své dovednosti a posunout se dál v této oblasti. Společně můžeme dosáhnout mnohem většího úspěchu.

V našem týmu si každá masérka určuje své směny podle svých možností a představ. Praxe v oblasti masáží je výhodou, ale není to podmínkou. Pokud v sobě máte chuť a potenciál, rádi vás profesionálně zaškolíme a naučíme vše, co budete potřebovat. Pravidelně pořádáme různá školení a semináře pro začátečníky i pokročilé, abychom vám poskytli maximální podporu a příležitosti k rozvoji.

Zajímá Vás spolupráce s námi?

Nebojte se nás kontaktovat na náš e-mail a sdělte nám o svém zájmu. Společně prozkoumáme, zda je tantra a péče o tělo tou správnou cestou pro Váš osobní a profesní rozvoj. Těšíme se na Vás a na možnost sdílet tuto krásnou cestu tantrického poznání a péče s Vámi.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky