De-armouring

NOVINKA U NÁS - MASÁŽ DE-ARMOURING

De-armouring


De-armouring, neboli (odzbrojovaní těla), je masážní terapie, která nám pomáhá uvolnit napětí a emoční zátěže, jež se v průběhu života ukládají v našem těle jako vzpomínky, které jsme zažili a nikdy jsme neměli možnost je zpracovat. Jakákoliv bolest, stres, nahromaděné a potlačené emoce tak ovlivňují naši náladu, vztahy a schopnost cítit potěšení. De-armouring je vlastně jakousi formou hluboké meditace, která proniká přímo do bodů v těle (tzv. trigger points), kde je skryté napětí, a pomocí dechu a vědomé přítomnosti v těle je uvolňujeme. Většinou jsme odpojení od našeho těla a tak neslyšíme, co nám tělo snaží sdělit. Tato metoda pomáhá navázat opětovné spojení s tělem. De-armouring je tak metodou, kde vstupujeme do bolesti, uvolníme uložené emoce a dovolíme si je proměnit na blažené, radostné rozpoložení v těle.

De-armouring může být také přípravou na Tantrickou masáž. Pokud se tělo zbaví napětí, energie tak může naplno proudit a tantrická masáž se tak stává spirituálním zážitkem vedoucím až k orgasmickým stavům rozšířeného vědomí.

De-armouring může zahrnovat:

  • Vnější DE-ARMOURING různých částí těla
  • Vnitřní DE-ARMOURING:
    • Vaginální mapování nebo de-armouring jóni
    • De-armouring ústní dutiny
    • De-armouring lingamu
    • Anální de-armouring

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Víkendová sleva na masáž : Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 90 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 19 a 20 května . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky