Hledáme nové tantrické masérky

Přidejte se do našeho týmu tantrických masérek a objevte novou cestu v péči o tělo a osobním rozvoji.

Rádi přivítáme nové masérky do našich profesionálních salonů
v Pardubicích, Olomouci a nově Českých Budějovicích.

Tantra jako životní styl a poslání

Přidejte se k našemu týmu tantrických masérek

Cítíte volání ke změně a novému směru ve svém životě?

Tantra je nejen životním stylem, ale i posláním, které otevírá cestu k vědomé práci s tělem a sebepoznání. Pokud toužíte po vzdělání v oblasti masáží, péče o tělo a osobního rozvoje, rádi vám pomůžeme na této cestě. Sami věříme, že společně najdeme vaši pravou rovnováhu.

Naopak, pokud jste již zkušenou masérkou, tantričkou či terapeutkou jiných technik, můžete se přidat k našemu týmu a získat další rozvoj. Nabízíme profesionální zázemí, podporu a etablovanou klientelu, se kterou můžete sdílet své dovednosti a posunout se dál v této oblasti. Společně můžeme dosáhnout mnohem většího úspěchu.

V našem týmu si každá masérka určuje své směny podle svých možností a představ. Praxe v oblasti masáží je výhodou, ale není to podmínkou. Pokud v sobě máte chuť a potenciál, rádi vás profesionálně zaškolíme a naučíme vše, co budete potřebovat. Pravidelně pořádáme různá školení a semináře pro začátečníky i pokročilé, abychom vám poskytli maximální podporu a příležitosti k rozvoji.

Zajímá Vás spolupráce s námi?

Nebojte se nás kontaktovat na náš e-mail a sdělte nám o svém zájmu. Společně prozkoumáme, zda je tantra a péče o tělo tou správnou cestou pro Váš osobní a profesní rozvoj. Těšíme se na Vás a na možnost sdílet tuto krásnou cestu tantrického poznání a péče s Vámi.

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Víkendová sleva na masáž : Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 90 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 19 a 20 května . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky