Individuální lekce jógy Pardubice

Jemná cesta k vašemu vlastnímu já.
Individuální lekce jógy v Pardubicích vás provedou tím nejlepším způsobem, jak najít harmonii a rovnováhu ve svém těle i mysli.

Dosáhněte vnitřní harmonie

Navštivte naše individuální lekce jógy a posilněte své tělo i mysl

Výhody individuálních lekcí

Naše osobní lekce jógy jsou přizpůsobeny vašim potřebám a cílům. To znamená, že na své jógové cestě budete věnovat maximální pozornost svým osobním požadavkům, což značně urychlí a zjednoduší váš jógový pokrok.

Budete mít přímý přístup ke zkušeným lektorům, kteří se vám budou plně věnovat. To vám umožní lépe pochopit všechny nuance jógy, od důležitosti dýchání až po techniky pro dosažení optimálních fyzických a duševních stavů.

Navíc vám naši instruktoři pomohou zaujmout správný postoj a držení těla během cvičení. To snižuje riziko zranění a zároveň zlepšuje váš výkon. Tato korekce držení těla je klíčovým prvkem, který vám umožní provádět jógu bezpečně a dosáhnout nejlepších výsledků.

Máte zájem o soukromou lekci?

Naše osobní lekce jógy vám nabízejí příležitost k hlubšímu prožitku, fyzickému i duševnímu zlepšení a harmonii. Přidejte se k nám na cestě k dosažení vlastní rovnováhy.

Indivuduální lekce jógy

Dosáhněte vnitřní harmonie

Lekce jógy Pardubice

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Víkendová sleva na masáž : Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 90 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 15 a  16 června . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky