Je Tantrická masáž nevěra? 

Je Tantrická masáž nevěra? 

Je důležité se zeptat první sám sebe, proč se domnívám, že by to moje drahá polovička mohla brát jako nevěru? Jít na Tantrickou masáž a dovolit si prožívat radost, něhu a potěšení, nevěrou rozhodně není. Každý vztah je třeba posilovat, a pokud se k Tantrické masáži rozhodne jen jeden z Vás, není to o nevěře. Většina lidí v Tantrických masážích nehledá nahotu jiné ženy nebo muže, ani fyzické uspokojení, většina chce znovu cítit sám/u sebe. Mylné domněnky o Tantrické masáži v nás ještě dlouhou dobu asi zůstanou, ale pokud si ji nikdy nedovolíme prožít sami nebo s partnerem/kou, budou to stále jen domněnky o nevěře.
Pokud máte i přesto strach z odmítnutí, přiveďte sebou příště partnera/ku na párovou relaxační masáž s prvky Tantrické masáže, která je hlavně o přijímání sebe sama. Nebo vyrazte společně na jeden z našich Párových kurzů pro zlepšení milostného života. Pořádáme i mužsko-ženské kruhy, kde tyto témata probíráme v poklidné atmosféře.
Naučte se umět prožívat vše společně, vztah je přeci o důvěře, lásce, pokoře a souznění.

S Láskou Tantramantra ❤️

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Prázdninová sleva na masáž: Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 120 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 3 - 7 července . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky