Masáž intimních partií

Masáž intimních partií

Tantrická masáž je prastaré umění, které spojuje prvky doteku, energie a duchovna s cílem dosáhnout hlubokého relaxačního a duchovního zážitku. Jedním z důležitých aspektů této masáže je práce s intimními partiemi, které jsou často považovány za tabuizované téma, ale v kontextu tantrické praxe jsou chápány jako klíčový prvek celkového energetického vyvážení těla.

Masáž intimních partií, známá také jako lingam masáž u mužů a yoni masáž u žen, je prováděna s maximálním respektem a citlivostí. Cílem této části tantrické masáže není pouze sexuální potěšení, ale spíše probuzení a harmonizace životní energie (často nazývané kundalini energie), která je soustředěna v oblasti pánve.

Lingam masáž

Lingam masáž se zaměřuje na mužské genitálie a okolní oblasti. Během této masáže terapeutka nebo terapeut používají jemné a vědomé doteky, aby stimulovali energetické body a nervová zakončení. Tento proces může pomoci uvolnit napětí, zvýšit citlivost a podpořit hlubší spojení se svým tělem.

Yoni masáž

Yoni masáž se zaměřuje na ženské genitálie. Cílem je nejen poskytnout příjemné pocity, ale také pomoci ženě prozkoumat a uvolnit emocionální bloky, které mohou být uloženy v této citlivé oblasti. Techniky zahrnují jemné hlazení, tlakové body a vědomé dýchání, které podporují hlubokou relaxaci a emocionální uvolnění.

Přínosy masáže intimních partií

  1. Zvýšení citlivosti a potěšení: Pravidelná praxe těchto masáží může vést k intenzivnějším a hlubším sexuálním prožitkům.
  2. Emocionální uvolnění: Uvolnění emocionálních bloků a traumata může přispět k celkové psychické pohodě.
  3. Energetická harmonizace: Aktivace a vyvážení kundalini energie může přinést pocit vnitřní harmonie a zvýšené životní síly.
  4. Zlepšení komunikace a intimit: Partneři, kteří spolu tyto techniky praktikují, mohou zažít hlubší úroveň emocionální a fyzické blízkosti.

Etika a bezpečnost

Je zásadní, aby masáže intimních partií byly prováděny s vysokou úrovní etiky, respektu a konsentu. Terapeuti musí být dobře vyškoleni a citliví k potřebám a hranicím klienta. Klienti by měli vždy cítit, že mají kontrolu nad procesem a mohou kdykoliv masáž zastavit, pokud se necítí komfortně.

Tantrická masáž a práce s intimními partiemi nabízí cestu k hlubokému sebepoznání, energetické harmonii a emocionálnímu uzdravení. Tento prastarý rituál, prováděný s úctou a vědomím, může obohatit nejen osobní život, ale i vztahy s ostatními.

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Prázdninová sleva na masáž: Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 120 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 3 - 7 července . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky