Rozdíl mezi erotickými a tantrickými masážemi

Erotická masáž a TANTRICKÁ MASÁŽ jsou oba typy masáže, které mohou mít intimní nebo erotický prvek, ale existují mezi nimi určité rozdíly.

Rozdíl mezi erotickými a tantrickými masážemi

1. Cíl

Erotická masáž: Hlavním cílem erotické masáže je přinést fyzické potěšení a sexuální vzrušení. Zážitek z této masáže je však pouze chvilkový.

Tantrická masáž: Tantrická masáž se soustředí na celkové energetické spojení mezi masérem a příjemcem. Cílem není dosažení sexuálního vzrušení, ale dosažení harmonie, rozvoje vědomí a propojení těla, mysli a duše. Požitek z tohoto typu masáže může v nás přetrvat několik dní, týdnů i celý život.

2. Přístup a filozofie

Erotická masáž: Často je zaměřena převážně na fyzický aspekt a sexuální potěšení. Je obvykle spojena s erotickým napětím a fyzickou touhou. Masérky jsou většinou vybírány pouze na základě fyzické přitažlivosti.

Tantrická masáž: Vychází z principů tantra filozofie, která zahrnuje respekt, energetickou výměnu, uvolnění blokované energie a zvyšování vědomí prostřednictvím smyslového prožitku. Tantrická masáž může zahrnovat i erotické prvky, ale je primárně zaměřena na celkovou harmonii a duchovní spojení.

3. Přístup k sexualitě

Erotická masáž: Je často spojena s explicitně sexuálním zážitkem a může být zaměřena na dosažení orgasmu.

Tantrická masáž: Může zahrnovat erotické prvky, ale je založena na hlubším porozumění sexualitě jakožto součásti celkového životního energetického toku. Není vždy primárně zaměřena na dosažení orgasmu, ale spíše na rovnováhu a proudění energie v těle.

4. Proces a techniky

Erotická masáž: Může se zaměřovat převážně na fyzickou stimulaci erogenních zón a používání technik, které podporují sexuální vzrušení. Masérky v erotice málo kdy umí více než jen základní masážní hmaty a jejich cesta k masážím je většinou velmi krátká.

Tantrická masáž: Zahrnuje specifické techniky, které se zaměřují na uvolnění blokované energie v těle, jako je práce s dechem, doteky, masážními technikami a energetickými spojeními.  Tantrické masérky musí nejprve projít Tantrickým kurzem, akreditací v masážích a dalšími školeními než mohou začít pracovat s lidmi. Poté jsou průběžně proškolovány, aby každá další masáž byla výjimečná a nezapomenutelná.

Dovolit si prožít Tantrickou masáž je pro některé stále nemyslitelné. Většinou je tento názor vytvořen z předsudků, strachu a špatnému povědomí o Tantře. Tantrická masáž bohužel pro spoustu z nás bude i nadále spojována s erotikou, ačkoliv má od ní velmi daleko.

Tantramantra vznikla i pro to, aby jméno Tantry od těchto předsudků očistila. V našich salónech v Pardubicích, Olomouci a Českých Budějovicích naleznete bezpečný prostor pro poznávání různých druhů masáží, od relaxačních až po masáže Tantrické. Přijďte se sami přesvědčit o kouzlu a síle masáží.

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Víkendová sleva na masáž : Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 90 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 19 a 20 května . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky