500 Kč

Aromaterapie – léčení čaker

Relaxační masáž
Aromaterapie je jemná, avšak velice silná a účinná přírodní metoda, která pracuje s čistými přírodními vonnými esencemi. Každá rostlina je nositelkou konkrétních účinků a působí blahodárně na naši psychiku i organismus. Podle vašeho záměru/potíží vybereme a nemícháme esence tak, aby synergicky působily a podpořily tak sebeuzdravující schopnost vašeho těla.    Čakry jsou základní energetická centra v našem těle. Jedině když jsou v harmonii, mohou všechny energie volně proudit a v životě se nám daří, je plný radosti a hojnosti. Často však energie v některých čakrách stagnuje a my se cítíme bez energie nebo zaseknutí v některé životní oblasti. Spojením s aromaterapií lze všechny čakry krásně pročistit a harmonizovat. 

přehled masérek

Kdo tuto masáž nabízí?

Izra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Prázdninová sleva na masáž: Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 120 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 3 - 7 července . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky