500 Kč

Kontaktní masáž

Pro ženy
Chcete si dopřát opravdu maximum hýčkání a doplnit si pocit domazlení, nebo naopak podnítit hravé vzrušení a mravenčení po celém těle? Masáž tělo na tělo je velmi intimní, nikoli však sexuální. Mějte na paměti, že stále platí role přijímajícího a dávajícího. Můžete však zažít nádherný lidský kontakt v podobě objetí, olejové masáže celým tělem nebo společného dýchání tělo na tělo. Konkrétní podoba vždy záleží na individuálním přístupu a osobnosti dané masérky a proto se pokaždé můžete těšit na originální pojetí této léčivé a vysoce příjemné techniky, při které se v celém vašem těle rozlije láskyplné a hřejivé lidské teplo.

přehled masérek

Kdo tuto masáž nabízí?

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 200 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 200 Kč na všechny tantrické masáže!

🌟 Speciální Nabídka: Získejte 200 Kč Slevu na Masáž! 🌟

Milí zákazníci,

Chceme vám poděkovat za vaši loajalitu a podporu našeho podniku. Proto jsme pro vás připravili exkluzivní slevovou akci do konce měsíce.

POZOR! Slevu lze uplatnit pouze u níže jmenovaných masérek.

VALERIEhttps://www.tantramantra.cz/maser/valerie/

LEAhttps://www.tantramantra.cz/maser/lea/

LAURAhttps://www.tantramantra.cz/maser/laura/

ELLAhttps://www.tantramantra.cz/maser/ella/

Sleva ve výši 200 Kč platí pouze pro rezervace do 30. dubna 2024. Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný měsíc a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 200,  anebo nám napište SLEVA 200 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky