Masáž jako školení

Pro páry
Pokud se chcete naučit, jak nejen přijímat, ale i dávat kvalitní tantrickou masáž pro osobní použití, přijďte na náš individuální kurz. Lektor/ka vás naučí správně dýchat a vysvětlí vám, jak v těle správně rozproudit či naopak zklidnit energii. Naučí vás základy vědomého doteku, principy tantrické masáže, atd. Součástí je úvodní rituál, bezolejové techniky a olejová masáž. Díky tomuto kurzu více a do hloubky poznáte sami sebe a své tělo, což vnese i vyšší empatii do toho, jak se dotýkáte druhých. Dovednost vědomého láskyplného dotyku zkvalitní váš osobní, intimní i partnerský život. Pro více informací o průběhu, době trvání a možnostech našich lektorek a lektorů nás kontaktujte.

přehled masérek

Kdo tuto masáž nabízí?

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Prázdninová sleva na masáž: Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 120 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 3 - 7 července . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky