na dotaz Kč

Masáž jako školení

Pro ženy
Pokud se chcete naučit, jak nejen přijímat, ale i dávat kvalitní tantrickou masáž pro osobní použití, přijďte na náš individuální kurz. Lektor/ka vás naučí správně dýchat a vysvětlí vám, jak v těle správně rozproudit či naopak zklidnit energii. Naučí vás základy vědomého doteku, principy tantrické masáže, atd. Součástí je úvodní rituál, bezolejové techniky a olejová masáž. Díky tomuto kurzu více a do hloubky poznáte sami sebe a své tělo, což vnese i vyšší empatii do toho, jak se dotýkáte druhých. Dovednost vědomého láskyplného dotyku zkvalitní váš osobní, intimní i partnerský život. Pro více informací o průběhu, době trvání a možnostech našich lektorek a lektorů nás kontaktujte.

přehled masérek

Kdo tuto masáž nabízí?

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 200 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 200 Kč na všechny tantrické masáže!

🌟 Speciální Nabídka: Získejte 200 Kč Slevu na Masáž! 🌟

Milí zákazníci,

Chceme vám poděkovat za vaši loajalitu a podporu našeho podniku. Proto jsme pro vás připravili exkluzivní slevovou akci do konce měsíce.

POZOR! Slevu lze uplatnit pouze u níže jmenovaných masérek.

VALERIEhttps://www.tantramantra.cz/maser/valerie/

LEAhttps://www.tantramantra.cz/maser/lea/

LAURAhttps://www.tantramantra.cz/maser/laura/

ELLAhttps://www.tantramantra.cz/maser/ella/

Sleva ve výši 200 Kč platí pouze pro rezervace do 30. dubna 2024. Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný měsíc a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 200,  anebo nám napište SLEVA 200 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky