500 Kč

Zážitková masáž yoni

Pro ženy
Ženská yoni je jako vzácná truhla ukrývající ve svých hlubinách mnoho pokladů. V ženské intimní oblasti se nachází mnoho energetických bodů a drah. Často se v ní však také ukládají nejrůznější traumata a zranění, která zabraňují správnému proudění energie a tím i plnému prožívání potenciálu potěšení. Tato rozšířená varianta masáže a práce s yoni se zaměřuje na hloubkové uvolnění celé pánve a intimní oblasti, nebo také vaginální mapování. Oproti základní verzi bude také této oblasti věnováno více času.

přehled masérek

Kdo tuto masáž nabízí?

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 200 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 200 Kč na všechny tantrické masáže!

🌟 Speciální Nabídka: Získejte 200 Kč Slevu na Masáž! 🌟

Milí zákazníci,

Chceme vám poděkovat za vaši loajalitu a podporu našeho podniku. Proto jsme pro vás připravili exkluzivní slevovou akci do konce měsíce.

POZOR! Slevu lze uplatnit pouze u níže jmenovaných masérek.

VALERIEhttps://www.tantramantra.cz/maser/valerie/

LEAhttps://www.tantramantra.cz/maser/lea/

LAURAhttps://www.tantramantra.cz/maser/laura/

ELLAhttps://www.tantramantra.cz/maser/ella/

Sleva ve výši 200 Kč platí pouze pro rezervace do 30. dubna 2024. Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný měsíc a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 200,  anebo nám napište SLEVA 200 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky