Hledáte tantrický salón v Brně?

Pokud toužíte po jedinečném tantrickém zážitku v Brně, máme pro vás dobrou zprávu. Olomouc, vzdálená jen hodinu cesty, nabízí náš exkluzivní tantrický salon. Naše profesionální služby vám zaručují nezapomenutelný zážitek. Díky našim masážím najdete uvolnění a obnovíte svou energii. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Olomouci.

TANTRA Brno

Navštivte naše Olomoucký tantrické studio

Nabízíme vám prostředí nadstandardně vybavených maséren s moderní klimatizací, abyste si mohli masáže plně užít. Naše nabídka zahrnuje prvotřídní tantrické a relaxační masáže a nově také kurzy a školení pro jednotlivce, páry i skupiny. Důkladně dbáme na útulnost, pohodlí a maximální čistotu našich prostor, abyste se mohli plně soustředit na svůj relaxační zážitek. Celý náš tým klade důraz na profesionální přístup a kvalitu služeb naší nabídky.

Hledáte tantrické masáže v Brně?

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

podívejte se ke komu se objednat

Olomoucký tým TantraMantra

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Janča

Zítra masíruji - 

Patricie

Dnes masíruji - 

Ella

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky