Hledáte tantrický salón v České Třebové?

Pokud jste v České Třebové a hledáte kvalitní tantrický salon, máme pro vás skvělou zprávu. Pardubice, vzdálené jen hodinu cesty, hostí náš exkluzivní tantrický salon. U nás v tantrickém salonu v Pardubicích na vás čeká profesionální přístup a jedinečný zážitek. Naše masáže vám přinesou uvolnění a obnoví vaši energii. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Pardubicích.

TANTRA Česká Třebová

Navštivte náš Pardubický tantrický salón

V Pardubicích vám nabízíme nadstandardní prostředí masérny s moderní klimatizací, které zajišťuje dokonalý komfort během vaší masáže. Specializujeme se na prvotřídní tantrické a relaxační masáže a věnujeme maximální péči útulnosti, pohodlí a čistotě našich prostor pro dosažení nejvyššího zážitku a relaxace. S naším profesionálním týmem se můžete spolehnout na vysokou kvalitu našich služeb. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Pardubicích.

Tantra masáže poblíž České Třebové

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

podívejte se ke komu se objednat

Pardubický tým TantraMantra

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Jane

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Janča

Zítra masíruji - 

Patricie

Dnes masíruji - 

Ella

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky