Hledáte tantrický salón v Českém Krumlově?

Pokud se nacházíte v Českém Krumlově a toužíte po kvalitním tantrickém salonu, máme pro vás skvělou zprávu. České Budějovice, nacházející se jen kousek odsud, hostí náš exkluzivní tantrický salon. U nás v Českých Budějovicích vás čeká profesionální přístup a jedinečný zážitek. Naše masáže vám přinesou uvolnění a obnoví vaši energii. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Českých Budějovicích.

TANTRA Český krumlov

Navštivte náš tantrický salón v Českých Budějovicích

V Českých Budějovicích vás čeká prostředí nadstandardně vybavené masérny s moderní klimatizací pro dokonalý komfort během masáže. Nabízíme prvotřídní tantrické a relaxační masáže. S pečlivostí dbáme o útulnost, pohodlí a čistotu našich prostor pro maximální zážitek a relaxaci. S naším profesionálním týmem si můžete být jisti kvalitou služeb. Přijďte a prozkoumejte svět tantra masáží v Českých Budějovicích.

Tantra masáže Český Krumlov

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

podívejte se ke komu se objednat

Tým TantraMantra České Budějovice

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Janča

Zítra masíruji - 

Patricie

Dnes masíruji - 

Ella

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky