Hledáte tantrický salón v Chrudimi?

Pokud jste v Chrudimi a hledáte kvalitní tantrický salon, máme pro vás skvělou zprávu. Jen 10 minut cesty z Chrudimi se nachází náš exkluzivní tantrický salón v Pardubicích. V našem salonu na vás čeká profesionální přístup a jedinečný zážitek. Naše masáže jsou relaxační a obnovují energii. Přijďte objevit svět tantra masáže do Pardubic.

TANTRA Chrudim

Navštivte náš tantrický salón v Pardubicích

Naše nabídka zahrnuje prvotřídní tantrické a relaxační masáže. Důsledně dbáme o atmosféru, komfort a čistotu našich prostor pro maximální relaxaci. S naším týmem profesionálů si můžete být jisti kvalitou našich služeb. Přijďte a prožijte svět tantra masáží v Pardubicích.

Tantra masáže Chrudim

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

podívejte se ke komu se objednat

Pardubický tým TantraMantra

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Jane

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Janča

Zítra masíruji - 

Patricie

Dnes masíruji - 

Ella

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky