Tantrický salón v Hradci Králové

Pokud jste v Hradci Králové a hledáte kvalitní tantrický salon, máme pro vás dobrou zprávu. Pardubice, vzdálené jen 15minut od Hradce Králové, jsou místem našeho exkluzivního tantrického salonu. U nás v Pardubicích vás čeká profesionální přístup a jedinečný zážitek. Naše masáže vám přinesou uvolnění a obnoví vaši energii. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Pardubicích.

TANTRAHradec Králové

Navštivte náš Pardubický tantrický salón

V naší pardubické masérně vás čeká prostředí s nadstandardně vybavenými místnostmi a moderní klimatizací. Naše nabídka zahrnuje prvotřídní tantrické a relaxační masáže pro klienty s různými potřebami. S naším zkušeným týmem si můžete být jisti vysokou kvalitou našich služeb. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Pardubicích.

Tantra masáže Hradec Králové

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

podívejte se ke komu se objednat

Pardubický tým TantraMantra

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Jane

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Janča

Zítra masíruji - 

Patricie

Dnes masíruji - 

Ella

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky