Hledáte tantrický salón v Jindřichově Hradci?

Pokud hledáte kvalitní tantrický salon v Jindřichově Hradci, máme pro vás skvělou zprávu. V Českých Budějovicích, které se nachází jen 40 minut cesty od Vás, se nachází náš exkluzivní tantrický salon. U nás v Českých Budějovicích vás čeká profesionální přístup a jedinečný zážitek. Nabízíme smyslné tantrické a relaxační masáže. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Českých Budějovicích.

TANTRA Jindřichův Hradec

Navštivte náš tantrický salón v Českých Budějovicích

V Českých Budějovicích vám nabízíme nadstandardní tantrický salón. Specializujeme se na prvotřídní tantrické a relaxační masáže a klademe velký důraz na útulnost, komfort a čistotu prostor pro maximální relaxační zážitek. Náš profesionální tým masérek vám zaručuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Českých Budějovicích.

Tantra masáže Jindřichův Hradec

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

podívejte se ke komu se objednat

Tým TantraMantra České Budějovice

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Janča

Zítra masíruji - 

Patricie

Dnes masíruji - 

Ella

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky