Hledáte tantrický salón v Praze?

Pokud hledáte kvalitní tantrický salon poblíž Prahy, máme pro vás dobrou zprávu. V Pardubicích, vzdálených jen něco málo přes hodinu cesty, se nachází náš exkluzivní tantrický salon. U nás vás čeká profesionální přístup a jedinečný zážitek. Naše masáže vám přinesou uvolnění a obnoví vaši energii. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Pardubicích.

TANTRA Praha

Navštivte náš Pardubický tantrický salón

U nás v Pardubicích vás čeká prostředí nadstandardně vybavené masérny s moderní klimatizací pro dokonalý komfort během masáže. Nabízíme prvotřídní tantrické a relaxační masáže. Důkladně dbáme na útulnost, pohodlí a čistotu našich prostor pro maximální zážitek a relaxaci. S naším profesionálním týmem si můžete být jisti kvalitou služeb. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Pardubicích.

Tantra masáže poblíž Prahy

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

podívejte se ke komu se objednat

Pardubický tým TantraMantra

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Jane

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Janča

Zítra masíruji - 

Patricie

Dnes masíruji - 

Ella

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky