Hledáte tantrický salón v Přerově?

Pokud jste v Přerově a toužíte po kvalitním tantrickém salonu, nemusíte hledat daleko. Olomouc, vzdálená jen hodinu cesty, hostí náš exkluzivní tantrický salon. U nás na vás čeká profesionální přístup a jedinečný zážitek. Naše masáže vám přinesou nejen uvolnění, ale také obnoví vaši energii. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Olomouci.

TANTRA Přerov

Navštivte naše Olomoucký tantrické studio

V našem olomouckém tantrickém salonu najdete nadstandardně vybavené masérny s moderní klimatizací, což zajišťuje maximální pohodlí během masáže. Nabízíme prvotřídní tantrické a relaxační masáže, a nově také kurzy a školení pro jednotlivce i páry. Naše prostory jsou pečlivě udržovány v útulnosti, čistotě a pohodlí, a náš tým masérů se vždy řídí profesionálním přístupem a kvalitou služeb, kterou poskytujeme. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Olomouci.

Tantra masáže Přerov

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu, kontaktního formuláře nebo skrze on-line rezervaci.

podívejte se ke komu se objednat

Olomoucký tým

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Agatha

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Julie

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 200 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 200 Kč na všechny tantrické masáže!

🌟 Speciální Nabídka: Získejte 200 Kč Slevu na Masáž! 🌟

Milí zákazníci,

Chceme vám poděkovat za vaši loajalitu a podporu našeho podniku. Proto jsme pro vás připravili exkluzivní slevovou akci do konce měsíce.

POZOR! Slevu lze uplatnit pouze u níže jmenovaných masérek.

VALERIEhttps://www.tantramantra.cz/maser/valerie/

LEAhttps://www.tantramantra.cz/maser/lea/

LAURAhttps://www.tantramantra.cz/maser/laura/

ELLAhttps://www.tantramantra.cz/maser/ella/

Sleva ve výši 200 Kč platí pouze pro rezervace do 30. dubna 2024. Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný měsíc a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 200,  anebo nám napište SLEVA 200 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky