Hledáte tantrický salón v Přerově?

Pokud jste v Přerově a toužíte po kvalitním tantrickém salonu, nemusíte hledat daleko. Olomouc, vzdálená jen hodinu cesty, hostí náš exkluzivní tantrický salon. U nás na vás čeká profesionální přístup a jedinečný zážitek. Naše masáže vám přinesou nejen uvolnění, ale také obnoví vaši energii. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Olomouci.

TANTRA Přerov

Navštivte naše Olomoucký tantrické studio

V našem olomouckém tantrickém salonu najdete nadstandardně vybavené masérny s moderní klimatizací, což zajišťuje maximální pohodlí během masáže. Nabízíme prvotřídní tantrické a relaxační masáže, a nově také kurzy a školení pro jednotlivce i páry. Naše prostory jsou pečlivě udržovány v útulnosti, čistotě a pohodlí, a náš tým masérů se vždy řídí profesionálním přístupem a kvalitou služeb, kterou poskytujeme. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Olomouci.

Hledáte tantrické masáže v Brně?

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

podívejte se ke komu se objednat

Olomoucký tým TantraMantra

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Janča

Zítra masíruji - 

Patricie

Dnes masíruji - 

Ella

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky