Hledáte tantrické masáže v Šumperku?

Pokud se nacházíte v Šumperku a hledáte skvělý tantrický salon s profesionálními službami, nemusíte cestovat daleko. V Olomouci, vzdálené jen 50 minut cesty, se nachází náš exkluzivní tantrický salon. U nás Vás čeká profesionální přístup a jedinečný zážitek. Naše masáže Vám přinesou uvolnění a obnoví vaši energii. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Olomouci.

TANTRA Šumperk

Navštivte náš tantrický salón v Olomouci

Nabízíme vám prostředí nadstandardně vybavené masérny s moderní klimatizací, abyste si mohli masáže plně užít. Naše nabídka zahrnuje prvotřídní tantrické a relaxační masáže a nově také kurzy a školení pro jednotlivce, páry i skupiny. Důkladně dbáme na útulnost, pohodlí a maximální čistotu našich prostor, abyste se mohli plně soustředit na svůj relaxační zážitek. Celý náš tým klade důraz na profesionální přístup a kvalitu služeb naší nabídky.

Tantrické masáže Šumperk

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

podívejte se ke komu se objednat

Olomoucký tým TantraMantra

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Janča

Zítra masíruji - 

Patricie

Dnes masíruji - 

Ella

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky