Hledáte tantrický salón v Táboře?

Pokud hledáte kvalitní tantrický salon v Táboře, máme pro vás skvělou zprávu. V Českých Budějovicích, které leží jen 40 minut cesty od Vás, se nachází náš tantrický salon TantraMantra. U nás v Českých Budějovicích vás čeká profesionální přístup a jedinečný zážitek. Nabízíme Vám smyslné tantrické a relaxační masáže a mnoho dalších služeb. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Českých Budějovicích.

TANTRA Tábor

Navštivte náš tantrický salón v Českých Budějovicích

Nabízíme Vám nadstandardní tantrický salón v Českých Budějovicích. Specializujeme se na prvotřídní tantrické a relaxační masáže a klademe velký důraz na útulnost, komfort a čistotu prostor pro maximální relaxační zážitek. Náš profesionální tým masérek vám zaručuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Českých Budějovicích.

Tantra masáže Tábor

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře. Naše studio najdete v ulici Letecká. Vchod poznáte velmi snadno.

podívejte se ke komu se objednat

Tým TantraMantra České Budějovice

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Janča

Zítra masíruji - 

Patricie

Dnes masíruji - 

Ella

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky