Hledáte tantrický salón ve Zlíně?

Pokud jste ve Zlíně a toužíte po profesionálním tantrickém salonu, nemusíte hledat daleko. Olomouc, vzdálená méně než hodinu cesty, skrývá náš exkluzivní tantrický salon. U nás na vás čeká profesionální a jedinečný zážitek. Naše masáže vám přinesou nejen uvolnění, ale také obnoví vaši energii. Přijďte a objevte svět tantra masáží v Olomouci.

TANTRA Zlín

Navštivte náš Olomoucký tantrický salon

Naše nabídka zahrnuje prvotřídní tantrické a relaxační masáže. Důsledně dbáme o atmosféru, komfort a čistotu našich prostor pro maximální relaxaci. S naším týmem profesionálů si můžete být jisti kvalitou našich služeb. Přijďte a prožijte svět tantra masáží v Pardubicích.

Tantra masáže ve Zlíně

Objednat se k nám můžete pomocí telefonního čísla, emailu, kontaktního formuláře nebo skrze on-line rezervaci.

podívejte se ke komu se objednat

Olomoucký tým

TantraMantra je bezpečným prostorem, kde můžete spočinout. Alespoň na chvíli odhodit všechny své běžné role a být jen sami sebou. Všechny naše masérky jsou certifikované, odborně proškolené a mají přesah do široké škály dalších masážních a terapeutických technik. Stále se zlepšujeme a rozšiřujeme škálu služeb. U nás tedy nebudete zažívat stále dokola tentýž prožitek, ale můžete se posouvat spolu s námi.

Valerie

Dnes masíruji - 

Julie

Zítra masíruji - 

Eva

Zítra masíruji - 

Sandra

Dnes masíruji - 

Zítra masíruji - 

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Víkendová sleva na masáž : Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 90 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 19 a 20 května . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky