Tantrická konzultace

Umožňuje klientovi porozumět principům tantrické praxe a získat informace o tom, jakým způsobem lze využít tantru k dosažení určitých cílů, jako je rozvoj osobnosti, intimní vztahy nebo duchovní růst.

Tantrická konzultace

je důležitá z několika důvodů.

👤 Umožňuje klientovi porozumět principům tantrické praxe a získat informace o tom, jakým způsobem lze využít tantru k dosažení určitých cílů, jako je rozvoj osobnosti, intimní vztahy nebo duchovní růst.

🗣️ V doprovodu odborníka, můžete v bezpečném prostoru konzultovat své cíle, obavy nebo překážky v životě. Tímto způsobem lze získat individuální poradenství a podporu přizpůsobenou konkrétním potřebám klienta.

👤 Konzultace s odborníkem na tantru také může pomoci vyjasnit pochybnosti, rozšířit povědomí o vlastní sexualitě a naučit se novým technikám pro zlepšení intimních vztahů a osobního rozvoje.

🫂 Tantrická masáž je hlavně o prožívání , postupném uvolňování bloků, překonávání bolestí a traumat, které se v nás mohou za život nahromadit.

Nedokáže však zázraky.

Pokud cítíte, že Tantrická masáž by Vám mohla pomoci, ale nejste schopni přijímat, je na místě zvážit TANTRICKOU KONZULTACI, kde první rozeberete daný problém a poté Vám bude navrženo, jak postupovat dále.

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Víkendová sleva na masáž : Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 90 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 15 a  16 června . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky