Tantrická konzultace

Umožňuje klientovi porozumět principům tantrické praxe a získat informace o tom, jakým způsobem lze využít tantru k dosažení určitých cílů, jako je rozvoj osobnosti, intimní vztahy nebo duchovní růst.

Tantrická konzultace

je důležitá z několika důvodů.

👤 Umožňuje klientovi porozumět principům tantrické praxe a získat informace o tom, jakým způsobem lze využít tantru k dosažení určitých cílů, jako je rozvoj osobnosti, intimní vztahy nebo duchovní růst.

🗣️ V doprovodu odborníka, můžete v bezpečném prostoru konzultovat své cíle, obavy nebo překážky v životě. Tímto způsobem lze získat individuální poradenství a podporu přizpůsobenou konkrétním potřebám klienta.

👤 Konzultace s odborníkem na tantru také může pomoci vyjasnit pochybnosti, rozšířit povědomí o vlastní sexualitě a naučit se novým technikám pro zlepšení intimních vztahů a osobního rozvoje.

🫂 Tantrická masáž je hlavně o prožívání , postupném uvolňování bloků, překonávání bolestí a traumat, které se v nás mohou za život nahromadit.

Nedokáže však zázraky.

Pokud cítíte, že Tantrická masáž by Vám mohla pomoci, ale nejste schopni přijímat, je na místě zvážit TANTRICKOU KONZULTACI, kde první rozeberete daný problém a poté Vám bude navrženo, jak postupovat dále.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky