Tantrické masáže

Tantrické masáže jsou jedním z mnoha prvků a součástí tantry, která je velmi komplexním učením pocházejícím z Indie. Je to životní styl plný živosti, šťavnatosti, ale také přijímání a vnitřní harmonie. Vede právě k co největšímu propojení všech elementů lidského bytí a tím i naplněnému životu. 

Tantrické masáže

Tantrické masáže jsou jedním z mnoha prvků a součástí tantry, která je velmi komplexním učením pocházejícím z Indie. Je to životní styl plný živosti, šťavnatosti, ale také přijímání a vnitřní harmonie. Vede právě k co největšímu propojení všech elementů lidského bytí a tím i naplněnému životu. 

S těmito elementy pracujeme i při našich tantrických masážích. Pokud si chcete z masáže odnést maximum, máme pro vás několik tipů, na co se zaměřit.

Princip odevzdání

Obzvláště pro muže toto může být oříšek. Ti totiž od přírody více inklinují ke kontrole a neustálému analyzování. Trend dnešní zrychlené doby tomu jen přispívá a my jsme tak zvyklí být neustále “ve střehu”. 

To nejlepší, co pro sebe při masáži můžete udělat, je odevzdat se s důvěrou do rukou masérky a užít si plně roli přijímajícího. Nechat vše plynout v roli pozorovatele dějů ve vlastním těle a nijak aktivně do nich nezasahovat.

Princip tady a teď

Všimli jste si, že většinu času jsme myšlenkami v minulosti nebo budoucnosti? Přemítáme o tom, co se stalo, nebo si naopak představujeme, co se teprve stát má, co vše nás čeká, co je třeba udělat a podobně. To nás ale odvádí od té nejdůležitější chvíle v našem životě – “teď”. 

Myšlenky nejdou zcela zastavit, účelem je uvědomění a přijetí přítomného okamžiku. Zkuste mysl nechat volně plynout a svou pozornost přesunout z hlavy do těla. Co tělo právě teď říká, co potřebuje?

Princip transformace

Samotná tantrická masáž může být z dlouhodobého hlediska velmi transformační. Tady jde ale především o proměnu vašeho postoje a vnímání. Je to přechod z hlavy do těla, od hodnocení k přijímání, od očekávání k vědomí, že vše se děje tak, jak je v daný okamžik správně. 

Princip dechu

Dech je velmi důležitý nástroj a má nás mnohé co učit. Jeho správné zapojení je nedílnou součástí tantrické masáže, pokud chceme podpořit správné proudění energie. Pomáhá dostat se z myšlenek do těla a rozvádět energii přijímanou od masérky do všech buněk. Práce s dechem prohlubuje účinky celého tantrického rituálu. Neznamená to, že se na něj musíte celou dobu zarputile soustředit. Hlavním cílem je samozřejmě stále vaše hluboká relaxace. 

Princip zvuku

Společnost nás už od dětství učí, že bychom měli být tiše, nevyrušovat, nekřičet, hlasitě se nesmát. To vede k tomu, že částečně nebo zcela potlačíme přirozené a zdravé projevy svého těla. Zvukový projev přitom pomáhá k uvolnění těla, napětí i emocí. Využijte bezpečný prostor, který pro vás masérka s láskou tvoří, a dovolte si volně se projevit.

Princip sebepřijetí

Veškeré pocity, emoce a projevy, které se při masáži vynoří, jsou v pořádku. Co víc, jsou léčivé. Dovolte si vědomě prožít vše, co se vyskytne a vězte, že právě to má pro vás a vaše tělo i duši blahodárné a očistné účinky. Poděkujte svému tělu, že vám dovolilo prožít rozkoš, radost, extázi, naplnění, ale třeba i méně příjemné pocity. Tantrická masáž může do vašeho života přinést zcela nový směr vedoucí k většímu sebepřijetí a sebelásce.

Sleva na tantrické masáže

Speciální akce

Sleva 300 Kč

na tantrické masáže!

Využijte naši slevu 300 Kč na všechny tantrické masáže!

Víkendová sleva na masáž : Získejte 300 Kč Slevu na Masáž!

Milí zákazníci,

Využijte naši slevu 300 Kč na Tantrickou masáž. Sleva se vztahuje pouze na masáže 90 minut a delší.

 

Sleva ve výši 300 Kč platí pouze pro rezervace 15 a  16 června . Nabídka se vztahuje pouze na rezervace na daný dny a není možné ji využít pro termíny rezervované na pozdější datum.

Jak slevu využít?
Během rezervace v našem on-line systému napište do poznámky SLEVA 300, anebo nám napište SLEVA 300 během rezervace do e-mailu. Pokud se rezervujete telefonicky, nahlaste nám tento kód během hovoru.

Rezervace termínu

Napište nám s žádostí o termín.

Tantra jako životní styl a poslání

Hledáme nové tantrické masérky